Kontakta oss
040- 23 20 90

Huvudkontor / utbildningslokal / utställning - MALMÖ

Kalendegatan 25, 211 35 Malmö

Säljkontor / utbildningslokal / utställning - STOCKHOLM

Erik Dahlbergsallén 15, 115 20 Stockholm

info@jkraft.se

Your message has been sent. Thank you!

Vårt Team

Leif Goldstein

Leif Goldstein

Säljare


0703-491 903

leif.goldstein@jkraft.se

Kim Rydstedt

Kim Rydstedt

Säljare


0734-399 991

kim.rydstedt@jkraft.se

Christer Gustavsson

Christer Gustavsson

Säljare


0708-491 906

christer.gustavsson@jkraft.se

Ulf Åstedt

Ulf Åstedt

Säljare


0703-491 905

ulf.astedt@jkraft.se

Johan Aronsson

Johan Aronsson

Säljare


0702-748 500

johan.aronsson@jkraft.se

Heinz Ädel

Heinz Ädel

Säljare


0703-786660

heinz.adel@jkraft.se

Gustav Sander

Gustav Sander

Säljare


0703-130 116

gustav.sander@jkraft.se

Therese Jirving

Therese Jirving

PR


0706-668 839

therese.jirving@jkraft.se

Peter Elmquist

Peter Elmquist

VD


08-40 305 625

peter.elmquist@jkraft.se